Rada Pedagogiczna od dnia 1.09.2022r.:
dr Affek Aneta - nauczyciel mianowany - chemia, fizyka
Apswoude Joanna - nauczyciel kontraktowy - psycholog, terapia pedagogiczna
Bagińska Magdalena - nauczyciel dyplomowany - język polski, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
Bartosiewicz Bartosz - nauczyciel mianowany - wychowanie fizyczne
Błądek Monika - nauczyciel dyplomowany - DYREKTOR Szkoły - geografia, biologia, przyroda, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, świetlica
Bohdan Aleksandra - nauczyciel mianowany - wspomaganie
Bosak Elżbieta - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
Ceglarz Justyna - nauczyciel kontraktowy - historia, WOS, EDB
Chmielecka Gabriela - nauczyciel kontraktowy - wspomaganie (urlop)
Chojecka Monika - nauczyciel kontraktowy - WICEDYREKTOR Szkoły - edukacja wczesnoszkolna, wspomaganie, świetlica
Czerwińska Barbara - nauczyciel dyplomowany - matematyka (urlop)
Dmytruk Izabella - nauczyciel kontraktowy - nauczanie przedszkolne
Dudkiewicz-Paduch Małgorzata - nauczyciel kontraktowy - wspomaganie, przyroda
Dzierżanowska-Paszkowaska Edyta - nauczyciel dyplomowany - logopedia, edukacja wczesnoszkolna, historia
Filipkowska Monika - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, gimnastyka korekcyjna
Gałecka Anna - nauczyciel kontraktowy - edukacja wczesnoszkolna, język angielski, wspomaganie
Grabowska Agnieszka - nauczyciel dyplomowany - pedagog, wspomaganie, doradztwo zawodowe, historia, WOS
Jabłońska Luiza - nauczyciel dyplomowany - wspomaganie, etyka, terapia pedagogiczna
Jaborska Monika - nauczyciel dyplomowany - matematyka, informatyka
Jesionek-Biskupska Beata - nauczyciel dyplomowany - język polski
Jastrzębska Beata - nauczyciel dyplomowany - wspomaganie, matematyka
Jastrzębska Karolina - nauczyciel mianowany - wspomaganie, matematyka
Kołodziejak Edyta - nauczyciel dyplomowany - matematyka
Konarska Agnieszka - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, świetlica, tera
Koryś Aneta - nauczyciel konraktowy - SI, wspomaganie, WDŻ
Kowalczyk Dorota - nauczyciel dyplomowany - język rosyjski
Krupska-Kościesza Monika - nauczyciel kontraktowy - język angielski
Kucińska Joanna - nauczyciel kontraktowy - wspomaganie
Lenard Aneta - nauczyciel dyplomowany - religia, geografia
Makarewicz Marta - nauczyciel mianowany - logopedia, wspomaganie, edukacja przedszkolna
Mzyk Katarzyna - nauczyciel mianowany - edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Nykiel Małgorzata - nauczyciel dyplomowany - język polski
Olborska Izabela - nauczyciel mianowany - język polski, wspomaganie
Olesińska Barbara - nauczyciel dyplomowany - wspomaganie
Pietruczuk-Godoń Barbara - nauczyciel dyplomowany - biologia, logopedia, przyroda
Piórkowska Beata - nauczyciel kontraktowy - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, wspomaganie,
Płukarska Beata - nauczyciel mianowany - logopedia, edukacja przedszkolna, wspomaganie
Policht-Latek Anna - nauczyciel mianowany - plastyka, technika
Radomska Karolina - nauczyciel mianowany - integracja sensoryczna, rehabilitacja
Replińska Ewa - nauczyciel kontraktowy - logopedia, wspomaganie
Rojek Marzanna - nauczyciel dyplomowany - język polski (urlop)
Stępiewska Agnieszka - nauczyciel dyplomowany - wspomaganie
Symela Piotr - nauczyciel mianowany - muzyka, religia
Szustakiewicz-Cader Katarzyna - nauczyciel kontraktowy - technika, informatyka, nauczyciel świetlicy
Tańska Jolanta - nauczyciel mianowany - język angielski
Trochim Andrzej - nauczyciel mianowany - wychowanie fizyczne
Tymoczko Magdalena - nauczyciel dyplomowany - wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna, wspomaganie
Urbańska Dorota - nauczyciel dyplomowany - świetlica
Urbański Michał - nauczyciel mianowany - wspomaganie
Wojtyniak Monika - nauczyciel dyplomowany - biblioteka
Wołowska Adriana - nauczyciel kontraktowy - wspomaganie, świetlica
Wójcik-Grążka Ewa - nauczyciel mianowany - język niemiecki, wspomaganie, terapia pedagogiczna
Wyleżyńska Anna - nauczyciel kontraktowy - język angielski
Żukowski Adam - nauczyciel mianowany - religia
Pracownicy administracji:
Justyna Fosiewicz - sekretarz szkoły
Katarzyna Kawiorska - kierownik gospodarczy
Pracownicy obsługi:
Badowska Małgorzata - woźna
Bylicka Beata - woźna
Hordliczko Iwona - woźna
Kalinowska Dorota - woźna
Kaszubińska Joanna - woźna
Kok Karina - woźna
Kurek Iwona - woźna
Olszewska Monika - woźna
Poziarski Maciej - konserwator
Ślązakowski Krzysztof - konserwator
Zduńczyk Małgorzata - woźna
Żurawska Agnieszka - woźna
Pielęgniarka:
Marzena Kondracka