• Rada Pedagogiczna:

    Affek Aneta - chemia, fizyka

    Apswoude Joanna - psycholog

    Bagińska Magdalena - język polski, edukacja wczesnoszkolna

    Bartosiewicz Bartosz - wychowanie fizyczne

    Błądek Monika - DYREKTOR Szkoły - geografia, biologia, przyroda, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

    Bohdan Aleksandra - wspomaganie

    Booth Hanna - język angielski

    Bosak Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, technika

    Chmielecka Gabriela - wspomaganie (urlop rodzicielski)

    Chojecka Monika - WICEDYREKTOR Szkoły - edukacja wczesnoszkolna, wspomaganie

    Ciesielczyk Piotr - język polski, historia, technika

    Czerwińska Barbara - matematyka

    Dmytruk Izabella - nauczanie przedszkolne (urlop rodzicielski)

    Dudkiewicz-Paduch Małgorzata - wspomaganie

    Dzierżanowska-Paszkowaska Edyta - logopedia, edukacja wczesnoszkolna, historia

    Filipkowska Monika - edukacja wczesnoszkolna

    Gałecka Anna - edukacja wczesnoszkolna, język angielski

    Głuch Marzena - nauczyciel świetlicy

    Golak Anna - język hiszpański

    Jabłońska Luiza - wspomaganie, etyka

    Jaborska Monika - matematyka, informatyka

    Jastrzębska Beata - wspomaganie, matematyka

    Jastrzębska Karolina - wspomaganie, matematyka

    Kapuściak-Komoszka Joanna - pedagog

    Kołodziejak Edyta - matematyka

    Konarska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna

    Koryś Aneta - SI, wspomaganie, WDŻ

    Kowalczyk Dorota - język angielski, język rosyjski

    Krupska-Kościesza Monika - język angielski

    Kucińska Joanna - wspomaganie

    Lenard Aneta - religia, geografia

    Lisicka Patrycja - religia, wychowanie fizyczne (urlop rodzicielski)

    Mackiewicz Grażyna - język polski (urlop na poratowanie zdrowia)

    Makarewicz Marta - logopedia, wspomaganie, edukacja przedszkolna

    Mańkus Justyna - historia, WOS, EDB

    Modzelewska Agnieszka - język francuski

    Mzyk Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

    Olesińska Barbara - biologia, wspomaganie, przyroda

    Pietruczuk-Godoń Barbara - biologia, logopedia, przyroda

    Piórkowska Beata - edukacja wczesnoszkolna, wspomaganie (urlop rodzicielski)

    Płukarska Beata - logopedia, edukacja przedszkolna, wspomaganie

    Policht-Latek Anna - plastyka, technika

    Pomykała-Osińska Beata - edukacja wczesnoszkolna

    Radomska Karolina - integracja sensoryczna, rehabilitacja

    Ranwid Monika - (urlop bezpłatny)

    Replińska Ewa - logopedia, wspomaganie

    Rojek Marzanna - język polski

    Siwek Aleksandra - język polski, historia (urlop na poratowanie zdrowia)

    Stankiewicz Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, plastyka

    Stępiewska Agnieszka - wspomaganie

    Symela Piotr - muzyka, religia

    Szustakiewicz-Cader Katarzyna - technika, informatyka, nauczyciel świetlicy

    Tańska Jolanta - język angielski

    Trochim Andrzej - wychowanie fizyczne

    Tymoczko Magdalena - wychowanie fizyczne, terapia pedagogiczna, wspomaganie

    Urbańska Dorota - nauczyciel świetlicy

    Wojtyniak Monika - biblioteka

    Wołowska Adriana - edukacja przedszkolna, wspomaganie, nauczyciel świetlicy

    Wójcik-Grążka Ewa - język niemiecki, wspomaganie, terapia pedagogiczna

    Wykrętowicz Irmina - wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

    Wyleżyńska Anna - język angielski

    Zielińska-Ziarek Barbara - język polski, język angielski

    Ziółkowska-Kościak Monika - wspomaganie

    Żukowski Adam - religia

     

    Pracownicy administracji:

    Justyna Fosiewicz - sekretarz szkoły

    Anna Wacławek - kierownik gospodarczy

     

    Pracownicy obsługi:

    Badowska Małgorzata - woźna

    Bylicka Beata - woźna

    Hordliczko Iwona - woźna

    Kalinowska Dorota - woźna

    Kaszubińska Joanna - woźna

    Kłos Teresa - woźna

    Kurek Iwona - pomoc nauczyciela

    Olszewska Monika - woźna

    Poziarski Maciej - konserwator

    Skibińska Iwona - pomoc nauczyciela

    Ślązakowski Krzysztof - konserwator

    Zduńczyk Małgorzata - woźna

    Żurawska Agnieszka - woźna

     

    Pielęgniarka:

     Marzena Kondracka

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie
      • spa@grodzisk.pl
      • monika.bladek@grodzisk.pl
      • Sekretariat (dyrektor, wicedyrektor): 22 755-54-34 Centrala: 22 755-55-34 numery wewnętrzne: - 872 - wejście główne - 873 - pokój nauczycielski - 874 - świetlica Budynek "Plebanii": 504-947-280
      • Adamowizna, ul.Osowiecka 33, 05-825 Grodzisk Mazowiecki Poland
      • Monika Błądek dyrektor@spadamowizna.pl monika.bladek@grodzisk.pl tel. kom. 605-271-214
      • Monika Chojecka monika.chojecka@grodzisk.pl
      • Agnieszka Grabowska agnieszka.grabowska@spa.grodzisk.pl
    • Logowanie