• Zebrania rodziców 18-19.05

          • ZEBRANIE RODZICÓW

            18 maja (środa)

            klasa 3a godz. 18:00 s. 21 – p. M. Stankiewicz

            Klasa 3b, godz. 18:30, s. 16 – p. E Bosak

            klasa 3c godz. 18:30 s. „D” (plebania) – p. B. Pomykała-Osińska + p. K. Jastrzębska

            klasa 4a godz. 17:00 s. 16 – p. E. Dzierżanowska-Paszkowska + p. A. Koryś

            klasa 4b, godz. 17:00, s. 15 – p. M. Jaborska

            klasa 5a, godz. 17:00, stołówka – p. A. Bohdan

            klasa 5b, godz. 18:30, s. 14 – p. M. Rojek

            klasa 5c, godz. 17:00, s. 14 – p. K. Jastrzębska

            klasa 6a, godz. 17:00, s. 13 – p. B Zielińska-Ziarek + p. E. Wójcik-Grążka

            klasa 6b, godz. 17:00, s. 11 – p. J. Mańkus

            klasa 6c, godz. 17:00, s. 21 – p. L. Jabłońska

            klasa 7a, godz. 17:00, s. 22 – p. M. Krupska-Kościesza

            klasa 7b, godz. 17:00, s. 23 – p. A. Lenard

            klasa 7c, godz. 17:00, s. 24 – p. B. Jastrzębska

            klasa 7d, godz. 18:30, s. 25 – p. B. Olesińska

            klasa 8b, godz. 18:30, s. 15 – p. M. Bagińska

            klasa 8d, godz. 18:30, s. 13 – p. B. Bartosiewicz + p. A. Stępniewska

             

            19 maja (czwartek)

            klasa 2a godz. 16:30 s. A (Plebania) – p. K. Mzyk + p. M. Ziółkowska-Kościak

            klasa 8a, godz. 17:00, s. 14 – p. B. Pietruczuk-Godoń + p. J. Kucińska

            klasa 8c, godz. 17:00, s. 16 – p. Tymoczko

          • Rekolekcje wielkopostne

          • Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 11-13.04.2022r. (poniedziałek, wtorek, środa).

            Harmonogram:

            Poniedziałek - konferencja

            9.00-10.00 klasy 0-3

            10.30-11.30 klasy 4-6

            13.00-14.00 klasy 7-8

            Wtorek - Droga Krzyżowa

            9.00-10.00 klasy 0-3

            10.30-11.30 klasy 4-6

            13.00-14.00 klasy 7-8

            Środa - przedstawienie: Zwyczaje wielkanocne

            9.00-10.00 klasy 0-3

            10.30-11.30 klasy 4-6

            13.00-14.00 klasy 7-8

            1) Basen we wtorek jest odwołany dla wszystkich klas.

            2) Dzieci przychodzą do szkoły zgodnie z planem lekcji, jeśli ktoś ma na 8:00, przychodzi na 8 i ma pierwszą lekcję.

            3) Dzieci w kościele pozostają pod opieką nauczycieli, którzy w danej chwili powinni mieć z nimi lekcję.

            4)  Dzieci, które nie chodzą na religię, zostają w świetlicy.

            5) Klasy 7 i 8 po kościele o godzinie 14:00 nie wracają już na lekcję. Mogą po kościele udać się do domu. W kościele będzie jednak sprawdzana obecność, ponieważ są przypadki, w takich sytuacjach, ucieczek!!!!!

            6) Klasy 1-3 mają rekolekcje 9:00-10:00. Dzieci z drugiej zmiany mogą przyjść bezpośrednio do kościoła, a po rekolekcjach zostaną odprowadzone na świetlicę, gdzie poczekaja na swoje lekcje. Dzieci, które są na świetlicy od 7:00, a chcą wziąć udział w rekolekcjach zostana zaprowadzone do koscioła przez opiekuna.

          • ZEBRANIA RODZICÓW

          • ZEBRANIE RODZICÓW

            23 marca (środa)

            oddział „0” godz. 16:30 (w swojej Sali) – p. M. Makarewicz - ODWOŁANE

            klasa 1a godz. 16:30 s. 25 (w dużej szkole) – p. M. Bagińska

            klasa 1c godz. 17:30 s. D (Plebania) – p. A. Gałecka

            klasa 2a godz. 16:30 s. A (Plebania) – p. K. Mzyk + p. M. Ziółkowska-Kościak - ODWOŁANE

            klasa 3a godz. 18:00 s. 21 – p. M. Stankiewicz

            klasa 3c, godz. 18:00, s. D (plebania) - p. B. Pomykała-Osińska + p. K. Jastrzębska

            klasa 4a godz. 17:00 s. 16 – p. E. Dzierżanowska-Paszkowska + p. A. Koryś

            klasa 4b, godz. 17:00, s. 15 – p. M. Jaborska

            klasa 5a, godz. 17:00, stołówka – p. A. Bohdan

            klasa 5c, godz. 17:00, s. 14 – p. K. Jastrzębska

            klasa 6a, godz. 17:00, s. 13 – p. B Zielińska-Ziarek + p. E. Wójcik-Grążka - ODWOŁANE

            klasa 6b, godz. 17:00, s. 11 – p. J. Mańkus

            klasa 6c, godz. 17:00, s. 21 – p. L. Jabłońska

            klasa 7a, godz. 17:00, s. 22 – p. M. Krupska-Kościesza - ODWOŁANE

            klasa 7b, godz. 17:00, s. 23 – p. A. Lenard

            klasa 7c, godz. 17:00, s. 24 – p. B. Jastrzębska

            klasa 7d, godz. 18:30, s. 25 – p. B. Olesińska

            klasa 8a, godz. 18:30, s. 14 – p. B. Pietruczuk-Godoń + p. J. Kucińska

            klasa 8b, godz. 18:30, s. 15 – p. M. Bagińska

            klasa 8c, godz. 18:30, s. 16 – p. J. Kapusciak-Komoszka

            klasa 8d, godz. 18:30, s. 13 – p. B. Bartosiewicz + p. A. Stępniewska

             

            24 marca (czwartek)

            Klasa 1b, godz. 16:30, s. „B” (plebania) – p. M. Filipkowska

            Klasa 2b, godz. 16:30, s. „A” (plebania) – p. A. Konarska

            Klasa 3b, godz. 16:30, s.21 – p. E Bosak

          • Aktualnie zdalnie uczą się...

          • 2a do 23.01 włącznie

            3a do 28.01 włącznie

            3b do 27.01 włącznie
            4a do 27.01 włącznie
            4b do 23.01 włącznie
            5a do 27.01 włącznie
            5b do 24.01 włącznie
            5c do 24.01 włącznie
            6a do 27.01 włącznie
            6b do 28.01 włącznie
            6c do 24.01 włącznie
            7a do 27.01 włącznie
            7b do 27.01 włącznie
            7c do 27.01 włącznie
            7d do 27.01 włącznie
            8a do 27.01 włącznie

            8b do 28.01 włącznie
            8c do 24.01 włącznie
            8d do 24.01 włącznie

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie
      • spa@grodzisk.pl
      • monika.bladek@grodzisk.pl
      • Sekretariat (dyrektor, wicedyrektor): 22 755-54-34 Centrala: 22 755-55-34 numery wewnętrzne: - 872 - wejście główne - 873 - pokój nauczycielski - 874 - świetlica Budynek "Plebanii": 504-947-280
      • Adamowizna, ul.Osowiecka 33, 05-825 Grodzisk Mazowiecki Poland
      • Monika Błądek dyrektor@spadamowizna.pl monika.bladek@grodzisk.pl tel. kom. 605-271-214
      • Monika Chojecka monika.chojecka@grodzisk.pl
      • Agnieszka Grabowska agnieszka.grabowska@spa.grodzisk.pl
    • Logowanie