W czwartek 14 czerwca 2018 roku rozegrany został w naszej szkole finałowy Turniej VII Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach. Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom szkoły, opiekunowi panu Jarosławowi Jabłońskiemu i naszym absolwentom - instruktorom: Aleksandrowi i Weronice Mzyk, Piotrusiowi Pięcie i pani Justynie Mańkus, której bardzo serdecznie dziękuję za logistykę i opiekę nad reprezentacją.

18 czerwca 2018          PPC

Szanowni Państwo!

W naszej szkole przez najbliższe dwa lata (2017-2019) będzie realizowany projekt Szkoła Bliżej Nauki realizowany wspólnie z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Gminą Grodzisk Mazowiecki. Do projektu przystąpiło 38 szkół z terenu Warszawskiego Okręgu Funkcjonalnego, prawie 170 nauczycieli i niemal 2 tysiące uczniów. My zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu uczniów klas piątych. Projekt jest współfinansowany z Eurpejskiego Funduszu Społecznego w wysokości 4733416,65 zł a będzie polegał na stworzeniu warunków do nauczania opartego na metodzie eksperymentu, aby rozwijać kompetencje uczniów i uczennic w zakresie przedmiotów przyrodniczych.

07.11.2017             Piotr Ciesielczyk

Nasza szkoła liczy 615 uczniów: 531 w klasach I-VII i 84 w klasach zerowych. Uczymy się w dwóch budynkach: głównym - SPA (21 oddziałów) i pomocniczym - Punkt Przedszkolny Nr 4 na Plebanii (7 oddziałów).

PÓŁKOLONIE LETNIE W SZKOLE

Tradycyjnie zapraszamy na półkolonie LETNIE w WAKACJE od 25 czerwca do 27 lipca 2018 roku organizowane w naszej szkole. Deklaracja i regulamin w menu do pobrania - wypoczynek.

• Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie
    Adamowizna, ul.Osowiecka 33,