• Powrót do szkoły klas 4-8.

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

korzystając z prerogatywy dyrektora szkoły, za zgodą organu prowadzącego, na prośbę SU i RR, podjęłam decyzję o wprowadzeniu okresu adaptacyjnego (bez kartkówek, sprawdzianów, odpytywania, sprawdzania zeszytów, etc.), dla uczniów kl. 4-8, powracających do nauki stacjonarnej w szkole do dnia 31.05.br.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Monika Błądek

• Drodzy Ósmoklasiści!

•

Zbliża się nieuchronnie czas egzaminów kończących Waszą edukację w Szkole Podstawowej.  Postaramy się aby te dni były dla Was jak najmniej stresujące. Pamiętajcie, nam też bardzo zależy na tym, żebyście czuli się jak najbardziej komfortowo i stres zostawili poza murami szkoły. Będziemy wszyscy trzymać za Was kciuki. Jeśli będziecie mieć pytania związane z organizacją egzaminu, poczujecie się słabiej w trakcie egzaminu, zdenerwujecie się za bardzo, my będziemy obok – dajcie nam znać, pomożemy!

Poniżej przedstawiam Wam najważniejsze informacje dotyczące samej organizacji.

Termin:        25.05 – wtorek – j. polski

26.05 – środa – matematyka

27.05 – czwartek – język obcy

Procedura wchodzenia do szkoły:

Główne wejście do szkoły:                    godzina :

(proszę przychodzić w wyznaczonych godzinach)

Pracownik szkoły zmierzy Ci temperaturę.

(jeśli posiadasz przy sobie telefon oddajesz go przy wejściu - telefon musi być wyłączony i zapakowany do podpisanej koperty lub podpisanej torebki foliowej – odbierzesz go po egzaminie)

Następnie udajesz się pod salę nr:                                                - tam czekasz na członków komisji nadzorującej przebieg egzaminu (do godziny 8.50 możesz jeszcze skorzystać z toalety, ale nie przemieszczaj  się po terenie szkoły).

Przed wejściem do klasy nauczyciel wylosuje dla Ciebie nr stolika i poprosi o pokazanie legitymacji lub innego dokumentu z Twoim nr PESEL. Następnie zdezynfekuj ręce płynem, który będzie w sali, zajmij  wylosowane miejsce.

Pamiętaj, że musisz mieć założoną maseczkę!!! Jeśli będziesz chciał, możesz ją zdjąć w momencie rozpoczęcia egzaminu.

Na egzaminie ósmoklasisty powinieneś posiadać:

·       długopis z czarnym tuszem

·       linijkę

·       można mieć małą butelkę wody

·       maseczkę

·       legitymację szkolną lub inny dokument z nr PESEL

POWODZENIA !

DYREKCJA, NAUCZYCIELE,

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI SZKOŁY.