dni 30.04 oraz 4.05 i 5.05 są dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych.

od 06.05.2021r. do szkół wracają wszyscy uczniowie klas 1 - 3, zgodnie z planem lekcji. Klasy 3b i 3c w głównym budynku szkoły, klasy 1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a w budynku "Plebanii".

Od 17 maja do 21 maja wprowadzamy naukę w systemie hybrydowym dla klas 4-8.

Do szkoły przychodzą uczniowie z klas: 8a, 8b, 8c, 7a, 7b, 7c, 7d ,6c, 6d,

pozostali pobierają naukę w systemie zdalnym.

24 maja i 28 maja do szkół przychodzą uczniowie z klas: 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b,

pozostali pobierają naukę w systemie zdalnym.

Od 31 maja do szkół wracają wszyscy uczniowie z klas 4 - 8.

Oddział 0 pracuje stacjonarnie w głównym budynku szkoły do dnia 5.05. Od 6.05 oddział przedszkolny pracuje w budynku "Plebanii".

Wszystkie zajęcia będą odbywać się zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

• Dni wolne od zajęć dydaktycznych

• 30.04, 4.05, 5.05 są, w naszej szkole, dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Odział 0 w tych dniach pracuje bez zmian

Świetlica szkolna pracuje w godzinach 8:00 - 16:00 (należy zgłosić dziecko do wychowawcy)

Nie odbywają się żadne zajęcia edukacyjne dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi.

• Nauka hybrydowa

• Od poniedziałku 26 kwietnia do 29 kwietnia uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych przejdą na tzw. naukę hybrydową (naprzemiennie będą to zajęcia stacjonarne i zdalne).

Klasy: 2c, 3a, 3b, 3c - przychodzą do szkoły (budynek główny)

klasy: 1a, 1b, 2a, 2b - nauka zdalna w domu.

oddział 0 - bez zmian

• Szkoła Muzyczna w Grodzisku Mazowieckiem zaprasza!!!!!

• Informacja dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do Państwowej Szkoły Muzycznej I st.
            im. Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim.

Zapraszamy do nauki w szkole muzycznej !

Szkoła oferuje naukę gry na skrzypcach, fortepianie, wiolonczeli, gitarze, flecie poprzecznym, saksofonie, klarnecie, akordeonie i perkusji.

Szkoła prowadzi nauczanie w dwóch cyklach: 6-letnim (od 7 roku życia)  i 4-letnim (od 10 roku życia)

Wnioski o przyjęcie dziecka do szkoły (wszystkie trzy kwestionariusze) przyjmuje sekretariat szkoły
            od 15 lutego 2021 r. do 28 maja 2021 r. drogą mailową (scany) na adres rekrutacja@psmgrodzisk.pl lub w godzinach urzędowania sekretariatu po uprzednim umówieniu się telefonicznie.

Z uwagi na trudności umówienia wizyt lekarskich, w myśl przepisów obowiązujących na czas tegorocznej rekrutacji, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w szkole muzycznej, można dołączyć do dokumentów w późniejszym terminie, najpóźniej do dnia 17.06.2021 r.

Wymagane jest wypełnienie kryteriów uwzględnianych w przypadku uzyskania równorzędnych wyników podczas badania przydatności. Niewypełniony kwestionariusz nie będzie brany pod uwagę.

Dla kandydatów do szkoły przeprowadza się badanie przydatności, które polega
            na sprawdzeniu uzdolnień muzycznych, badany jest słuch muzyczny i poczucie rytmu,
            a także warunki psychofizyczne oraz predyspozycje do nauki gry na określonym instrumencie. Całość badania przeprowadzana jest według wcześniej opracowanego testu. Badanie przydatności dla każdego kandydata trwa ok. 15 minut.

Badanie przydatności odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2021 r.

Dokładny harmonogram przesłuchań będzie podany po zamknięciu listy zgłoszeń
            2 czerwca 2021 r.

Lista        osób zakwalifikowanych do przyjęcia dziecka do szkoły (osiągnięcie minimum
            18 punktów) zostanie ogłoszona 17 czerwca 2021 r.

Lista przyjętych – 23 czerwca 2021 r.

Zebranie rodziców dzieci przyjętych do klasy I na rok szkolny 2021/22 odbędzie się
            25 czerwca 2021 r.

Wszystkie w/w listy zostaną podane do wiadomości na stronie internetowej
            i w siedzibie szkoły.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji zawarte są w Regulaminie rekrutacji na stronie szkoły www.psmgrodzisk.pl w zakładce Rekrutacja.

Serdecznie zapraszamy !

Wioletta Hajdus